הציינסמוקרס בישראל
The Chainsmokers

19.07.18

לייב פארק, ראשון לציון

מצב מכירת כרטיסים
כרטיסים נמכרו 98%
1
כרטיסים נותרו במחיר זה

כרטיסים להופעה של הציינסמוקרס
The Chainsmokers

מדובר בבשורה משמחת לכל חובבי המוזיקה האלקטרונית. אל תחמיצו את ההופעה של אחד מהצמדים הלוהטים ביותר בתחום. הרכב הדאנס מורכב מהמתקלטים והמפיקים האמריקאים אלכס פל ואנדרו טגארט. הצמד אחראי לכמה מהלהיטים הגדולים והאהובים  ביותר בעולם המוזיקה האלקטרונית כמו  “#SELFIE”, “DON’T LET ME DOWN”, ו- “ROSES”.

ההרכב שהחל את דרכו בשנת 2012, הכריז על סיבוב הופעות בינלאומי שבו המעריצים הרבים של ההרכב יוכלו ליהנות מהסינגלים המטריפים שלהם שכבשו כל מצעד אפשרי ומושמעים ללא הפסקה בכל מקום. דה צ’יינסמוקרס לא מפסיקים לפנק את חובבי המוזיקה האלקטרונית בהופעות חיות ונוהגים להשתתף בפסטיבלים הגדולים והנחשבים ביותר בעולם. הם הפכו לגולת הכותרת של פסטיבל האולטרה מיוזיק במיאמי וסיפקו הופעה בלתי נשכחת במועדון האקסטרה המפורסם בציריך שבשוויץ.

פריצת הדרך של הצמד המבטיח התרחשה בשנת 2016 כשהסינגלים שלהם הגיעו לראשי מצעדי הפזמונים ברחבי העולם ונכנסו לראש של מיליוני חובבי מוסיקה שהתרשמו מהכישרון האדיר שלהם. אין ספק שלא מדובר בהבלחה רגעית וחד פעמית ושההצלחה של הצ’יינסמוקרס תגיע לשיאים וגבהים חדשים גם בעתיד הקרוב. ההרכב הקופצני והאנרגטי ידוע בהופעות המחשמלות והבלתי נשכחות שלו שפשוט לא ייצאו לכם מהראש. כל מופע שלהם הוא חוויה חד פעמית שאסור לפספס. אז תפתחו יומנים ותשריינו מקומות, כי אחד מהצמדים החמים ביותר כרגע בעולם המוזיקה האלקטרונית הולך להעיף את הבמה ולתת לכם בראש! אתם חייבים להצטרף למעריצים ברי המזל שייקחו חלק בהופעה ויתרשמו מהביצועים של  ההרכב המצליח בלייב.

מקומות ישיבה

לייב פארק ראשון לציון

הלוקיישן הפופולארי של שנת 2018.
עם מדשאה רחבת ידיים, רחבה פנימית ממודרת ונוף מדהים ביופיו, הלייב פארק של ראשל"צ נהפך לאחד מהלוקיישנים המרשימים ביותר להפקות מוזיקאליות בשנתיים האחרונות. המיקום, שהיה גם למיקומן של הופעות גדולות ממדים כמו פסטיבל "LIFE IN COLOR" הגרנדיוזי, ידוע בשל האווירה הייחודית שהוא מספק לנכנסים בו עקב היותו חשוף לכיפת השמיים ויכולתו להכיל במות גדולות.

חניונים בקרבת מקום: חניון הלייב פארק.

שאלות נפוצות

המופע הינו מופע עמידה בלבד, ללא מקומות שמורים.

האירוע מתקיים תחת כיפת השמיים.

עליך להגיע עם הכרטיס הדיגיטלי שנשלח אליך בהודעת סמס/דוא”ל.

כן, ניתן להשתמש בשירות ההסעות