מרכיבים עיקריים

PILEFIXX

לחץ על שם המרכיב למידע נוסף

שמן שקדים

שמן שקדים יכול להרגיע את הכאב,צריבה , גירוד ודלקת בפי הטבעת. לשמן הזה יש יכולות מופלאות שהורגות חיידים ומרגיעות כאב ועור דלקתי במהירות.

תמצית זרעי ארניקה

ארניקה, שמקורם בחרציות, מפחית נפיחות וכאב שמקורם בפצעי טחורים חיצוניים. זרעי ארניקה ידועים כתרופה לכאבים וההשפעה שלה היא כמעט מיידית.

שמן פרח קלנדולה (ציפורני חתול)

המאפיינים המרגיעים שלו אמורים להועיל למערכת העיכול עוד יותר, ומסייעים במיתון סימפטומים של טחורים. יש לו תכונות חיטוי טבעיות ואנטי דלקתיות.

חמאת שיאה

חמאת שיאה מציעה יתרונות ריפוי מדהימים בשל ויטמין E וויטמין A שהיא מכילה, שניהם שנלחמים בדלקת ובאותו זמן מורידים יובש, מכווצים ומרפאים את הטחורים.

קמומיל

קמומיל היא בחירה פופולרית כצמח מרפא אנטי דלקתי בשל השפעותיו המרגיעות על העור.

שמן לבנדר

לבנדר הוא לא רק אנטי דלקתי, הוא גם משכך כאבים גם כן. כאשר שמים אותו ישירות על האזור הפגוע, זה מיד יוריד נפיחות, תחושת הקלה בכאב וכן זירוז הריפוי.

אלוורה

אלוורה מציע ריפוי מהיר לטחורים, במיוחד מהגירוי ותחושת הכאב. טחורים פנימיים: גם אם אתה חווה טחורים פנימיים, אלוורה הוא בהחלט עדיין רלוונטי.

תמצית רימונים

תמצית זרע רימונים גם מורידה את הטחורים. מחקרים תרופתיים וכימיים הראו השפעות אנטי-דלקתיות הן של התמצית הגולמית והן של התרכובות הטהורות של הרימון.

שמן האובליפיחה

אחד מהתכשירים העממיים והיעילים. בשל ההרכב הטבעי הייחודי שלו המוצר נמצא בשימוש נרחב לטיפול במחלות שונות. השמן עוזר לטחורים להקלה בדלקתיות, צריבה, גירוד וכאב. בשימוש קבוע עוזר לעצירת דימומים, מרפא טחורים חיצוניים, טחורים פנימיים ופיסורה.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

לשיחה עם מומחה Wellness

הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: "הנרשם") במסגרת מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של חברת דובי טרייד בע"מ (להלן: "החברה")

לשיחה עם מומחה Wellness

הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: "הנרשם") במסגרת מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של חברת דובי טרייד בע"מ (להלן: "החברה")

לטפל בטחורים עם משחה טובה בעולם

אנחנו זמינים גם בטלפון בימים א-ה בין השעות 9:00-19:00

צור קשר

קבל מהמומחים שלנו עזרה בחינם! טיפול מהיר ויעיל, דרכים להתמודדות עם טחורים ומידע נוסף.

הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: "הנרשם") במסגרת מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של חברת דובי טרייד בע"מ (להלן: "החברה")

50 ש"ח הנחה

לקניית משחת PILEFIXX לפתרון מהיר לבעיות באזור פי הטבעת

הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: "הנרשם") במסגרת מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של חברת אשלי פררה דובי קר (להלן: "החברה")