טיפול בטחורים

התכשיר שמטפל ומשקם את פי הטבעת

"ישנם לא מעט תכשירים בשוק המציעים פתרון לבעיית הטחורים, אך עד עתה לא נמצא התכשיר האולטימטיבי המהווה מענה מוחלט. משחה עם חומרים טבעיים משנה את חוקי המשחק בתחום"

נגן וידאו

השמועה אומרת שיש מענה חדש לבעיה הטורדנית ביותר מכל הבעיות הרפואיות: טחורים.
מי שסבל מטחורים בעבר או סובל בהווה יודע שרוב התכשירים הקיימים בשוק מספקים, במקרה הטוב, הקלה נקודתית, אך לא פותרים את הבעיה לחלוטין; כמו כן, מירב ההיצע בשוק מורכב מכימיקלים מזיקים וממכרים.
המשחה החדשה, המשווקת תחת השם PILEFIXX ומיוצרת על ידי חברת דובי, מבוססת על מרכיבים טבעיים, ומהווה אופציה מנצחת למי שמעוניין לטפל בפי הטבעת בדרך טבעית.

האפקט

מטופלים רבים מדווחים שהתסמינים הנלווים, הכוללים נפיחות, גירוי וצריבה וכאבים טורדניים, מוקלים משמעותית אחרי מריחה ראשונית של התכשיר. בשימוש יומיומי, פעמיים ביום, מושגת הקלה מתמשכת בתסמינים. אחד היתרונות הבולטים של התכשיר הוא התחושה שהוא מותיר על העור: בניגוד לתכשירים אחרים הקיימים בשוק, התכשיר אינו מותיר תחושת שמנוניות או דביקות, ולכן ניתן לשימוש בכל שעות היום. כמו כן, התכשיר אינו מכתים את הבגדים. שימוש עקבי בתכשיר יביא, בסופו של דבר, לטיפול הדרגתי בבעיה – גם במקרה של דימומים, כאבים קשים וקשיים בהליכה ובישיבה.

הרכיבים

היתרון הבולט של PILEFIXX הוא רכיביה. המשחה מורכבת כולה מרכיבים אורגניים שסגולותיהן ידועות מזה דורות רבים. בין הרכיבים ניתן למצוא:

שמן שקדים

חמאת שיאה

תמצית זרעי ארניקה

שמן פרח הקלנדולה

שמן לבנדר

תמצית רימונים

אלוורה

שמן אובליפיחה

הייעוץ הנלווה

מעבר לאי הנוחות – אחת הבעיות המרכזיות המאפיינות את ההתמודדות עם טחורים היא המבוכה. לכן, וגם מתוך החשש מבדיקות רפואיות פולשניות, רבים מהסובלות והסובלים מהבעיה אינם ניגשים ליעוץ בנושא ומתמודדים עם מצבם בלי מידע רלוונטי מספיק. דובי קייר מציעה ללקוחותיה ייעוץ מקצועי חינמי אשר אמנם אינו מהווה תחליף ליעוץ רפואי, אך הוא בהחלט מעניק מידע מקיף ומאפשר קבלת אינפורמציה בנוחות, מן הבית. במקרים הדורשים התערבות רפואית, היועצים של דובי קייר ידעו להכין את המתייעצים והמתייעצות לבדיקה: להעניק את המידע הרלוונטי אודות מהלכה וגם ללוות ולייעץ בהמשך במידת הצורך אודות צעדים נוספים שניתן לנקוט כדי לפתור את הבעיה. לכן, ככלל, השימוש במשחה מהווה – מעבר לטיפול עצמו – גם שיקום מקיף יותר, בליווי מומחים לדבר.

רוצה לטפל בטחורים שלך?

קבל עזרה מהמומחים שלנו בחינם! טיפול מהיר ויעיל, דרכים להתמודדות עם טחורים ומידע נוסף.

הייעוץ הוא דיסקרטי ולא נעביר את פרטייך הלאה