בנוחות, בכל זמן, בבית: סוף סוף, פיתרון זמין לטחורים

 • על כאבים דימומים וגירויים
 • מה גורם לטחורים?
 • מה אפשר לעשות
 • מה הפיתרון לבעיית הטחורים
 • חומרים טבעיים לטיפול בבעיה
טחורים כואבים בישיבה

טחורים היא כנראה הבעיה הרפואית הטורדנית מכולן. היא פוגעת באופן קשה באיכות החיים ובנינוחות היום יומית של הסובלים והסובלות ממנה; תכשיר חדש מציע פתרון טבעי ומהיר לבעיה המעיקה

אורח החיים המודרני מזמן לנו מגוון בעיות רפואיות אשר לא היו מוכרות לבני האדם בתקופות קודמות, ואינן נפוצות במדינות המתפתחות. לצד הסכרת, הדיכאון והשמנת היתר, מופיעה בעיה הטורדת את שלוותם של אחוז גבוה מהאוכלוסיה – הטחורים.

טחורים הם למעשה כלי דם נפוחים בחלק התחתון של פי הטבעת, ובפי הטבעת עצמו. ישנם טחורים הממוקמים בחלק הפנימי של פי הטבעת, וכן טחורים הממוקמים מחוצה לו. בשל הנפיחות, הדפנות של כלי הדם הופכים לדקים כל כך ומגורים עד שהם עלולים לבלוט החוצה, בייחוד בעת ביקור בשירותים, גם במקרים של טחורים פנימיים.

כאבים, דימומים וגירויים

התסמינים של טחורים מטרידים מאוד, גורמים לאי נוחות רבה ומובילים לירידה באיכות החיים. התסמינים כוללים צריבה, גירוי, כאב ונפיחות, ובמקרים רבים גם דימומים. הם מסוכנים לעיתים נדירות ובדרך כלל נעלמים תוך כמה שבועות – אך עלולים להפוך לבעיה חוזרת כאשר הטיפול אינו אפקטיבי. בכל מקרה של הופעת טחורים, מומלץ להיוועץ ברופא על מנת לוודא שלא מדובר במצב מסוכן.

ישנם שלושה סוגים נפוצים של טחורים:

 • טחורים פנימיים – ממוקמים בתוך פי הטבעת, לא ניתן לחוש אותם מבחוץ. מלווים בכאב מתון יחסית ובדימום שניתן לראות בעת ביקור בשירותים.
 • טחורים חיצוניים – הם הסוג החמור יותר. מלווים בכאב חד יותר, בגירוי ובצריבה, ובדרך כלל גם בדימומים חמורים.
 • טחורים שמוטים – טחורים שמקורם בתוך פי הטבעת, אך נוצרים בהם קרישי דם המביאים לבליטה הנשמטת אל מחוץ לסוגר. בחלק מהמקרים ניתן להחזיר אותם פנימה בדחיפה, אך לעיתים לא ניתן לעשות זאת.

בשני המקרים, שימוש במשחת הטיפול PILEFIXX, מספק מענה לבעיות בפי הטבעת

מה אפשר לעשות?

הפתח לטיפול נכון הטחורים הוא סיכוך וריכוך העור באיזור. סיוע לגמישות העור מביא להפחתה משמעותית בדימומים, ותכשירים מסככים מקלים באופן דרמטי על תחושת הצריבה והגירוי. לתכשירים הנפוצים בשוק ישנם חסרונות רבים הבאים לידי ביטוי בכימיקלים הרבים שהם מכילים, שעלולים לגרום לגירוי, ונוסף על כך, חלק גדול מהם מותירים תחושה שומנית לא נעימה. המשחה החדשה של PILEFIXX מציעה פתרון טבעי, זמין ומהיר. היא מכילה רכיבים אורגניים האחראים הן על ריכוך, הן על סיכוך והן על חיטוי האיזור: אלוורה, שמן שקדים, תמצית זרעי ארניקה, תמצית פרחי קלנדולה, קמומיל, שמן לבנדר, תמצית רימונים, שמן אובליפיחה ועוד. היתרון המרכזי בתכשיר הוא ההקלה המידית המושגת דקות ספורות אחרי מריחתו; כמו כן, התכשיר נספג במהירות בעור, ואינו מותר שמנוניות או דביקות. תופעת לוואי נוספת אשר נמנעת בתכשיר זה היא תופעת הזעת היתר – בעוד שתכשירים אחרים אינם מציעים פתרון לכך.

מה גורם לטחורים?

ישנן כמה גורמים משמעותיים הגורמים לטחורים, חלקם הגדול מושפע באופן ישיר מאורח החיים המודרני במדינות המפותחות:

 • מאמץ בזמן יציאה וישיבה למשך זמן ארוך בשירותים – הוכח שאופן הישיבה על האסלה בעולם המודרני בריא פחות למערכת העיכול, בהשוואה לכריעה הנהוגה עדיין במדינות המתפתחות.
 • שלשול מתמשך או עצירות – הנובעים מתזונה לקויה, ובייחוד כזאת הדלה בסיבים תזונתיים.
 • השמנה – הוכח כי עודף משקל המלווה במיעוט פעילות גופנית משפיע באופן ישיר על היווצרות התופעה.
 • הריון – העלול לשבש את פעילות המעיים הסדירה אצל נשים.
 • מין אנאלי

מה עוד אפשר לעשות?

שימוש תדיר ועקבי במשחה יקל על התסמינים, לרבות דימומים וקשיים בישיבה ובהליכה, ויוביל בסופו של דבר לטיפול ושיקום פי הטבעת. את התכשיר יש למרוח פעמיים ביום, בשעות הבוקר והלילה. ישנם מספר צעדים נוספים שניתן לנקוט על מנת לצמצם את היקף הבעיה:

 • שינוי תזונה – לתזונה עשירה בסיבים תזונתיים, בירקות ובעלים, דגנים מלאים, אגוזים, זרעים, שעועית וקטניות. מומלץ גם להפחית בלקטוז ובגלוטן.
 • ישיבה בכריעה בעת ביקור בשירותים – את אותו האפקט נין להשיג גם על ידי הנחת כפת הרגליים על שרפרף או כל משטח מוגבה אחר.
 • שתייה מרובה של מים – על מנת למנוע עצירות.
 • פעילות גופנית מסייעת לחיזוק השרירים הטבעתיים ולשיפור זרימת הדם, וכן לשיפור פעילות מערכת העיכול. גם הליכה של חצי שעה ביום מסייעת.
 • הימנעות מהתאפקות – יש לגשת לשירותים מיד כשמורגש צורך.

חומרים טבעיים – לחיים בריאים

ישנם מגוון תכשירים לטיפול בטחורים; אולם רובם ככולם מכילים כימיקלים העלולים לגרום לגירוי נוסף או להתמכרות של העור. בנוסף, רובם ככולם מותירים תחושת שמנוניות ודביקות, ונוטים ללכלך את הבגדים. PILEFIXX, המשחה החדשה מבית דוביקייר, מציעה טיפול על בסיס חומרים מן הטבע. בשילוב של יעוץ מקצועי מצוות החברה, המציעה אותו בחינם ללקוחותיה, הבעיה הטורדנית יכולה לקבל הקלה מהירה ומידית ובשימוש קבוע להיפתר בטווח זמן קצר.

PILEFIXX משחה שעוזרת נגד תסמינים רבים:

טחורים חיצוניים

נפיחות

טחורים מגרדים

גירוד

טחורים מדממים

צריבה

טחורים כואבים

כאב

טחורים חיצוניים כואבים

גירוי

טחורים בולטים

הקלה