הסוף לטחורים? עשרות אלפי לקוחות מדווחים על הקלה בכאב כבר מהשימוש הראשון: נמצאה המשחה הטבעית המסייעת במהירות בעזרת כוחות הטבע

המשתמשים מרוצים, אחוזי ההצלחה גבוהים במיוחד והתוצאות מדברות בעד עצמן. פיילפיקס מממשת את נפלאות הטבע להקלה מידית בתסמינים של טחורים ומציעה טיפול ביתי ודיסקרטי לתופעה שכל כך מביך לדבר עליה

פורסם בתאריך: 11/23/2023

טחורים היא אחת הצרות השכיחות והלא נעימות שמגרד, תרתי משמע, לדבר עליהן. שגרת החיים של הסובלים מטחורים משתבשת לגמרי והתסמינים באזור האינטימי מקשים על התפקוד היום-יומי. כיצד ניתן לטפל בבעיה? עשרות אלפי משתמשים מדווחים על הקלה מידית בתסמינים באמצעות השימוש בפיילפיקס ובמקרים רבים העלמת הטחורים לגמרי תוך זמן שימוש קצר בלבד.

איך זה עובד? עשרה מרכיבים שהוכחו כיעילים בטיפול בטחורים, בעלי תכונות אנטי-דלקתיות ייחודיות לסיוע בהפחתת נפיחות וכאב, כיווץ כלי הדם באזור ועצירת הדימומים. קומפלקס המרכיבים מתאים לכל סוגי הדרגות של טחורים ומותאם גם לטיפול בפיסורה, כאשר הוא מציע מענה טבעי למשתמשים השוקלים לפנות לפתרונות כימיים או פולשניים.

כיצד משתמשים בפיילפיקס?

היתרון הבולט של משחת פיילפיקס הוא הטיפול הדיסקרטי, שאינו משאיר כתמים ואינו כרוך בתופעות לוואי לא נעימות. התכונות האנטי-דלקתיות של הרכיבים הוכחו כיעילות במיוחד בטיפול בתסמינים של טחורים, לכן מאפשרות חזרה מהירה לשגרה וסיוע ענייני וממוקד בבעיה.

להקלה בתחושת הגרד והכאב, יש להשתמש במשחה פעמיים ביום (בוקר וערב), וכן במהלך היום לאחר יציאות בשירותים ובהתאם לתחושת הכאב. המשחה מחטאת את פי הטבעת ומזינה את האזור בלחות וויטמינים העשויים לסייע בהפחתת הכאבים, הרגעה של תחושת גרד וצריבה והורדת הנפיחות. השימוש הוא חיצוני בלבד והרכיבים נספגים פנימה לבד מבלי להשאיר כתמים, כאשר כלל החומרים הם כאמור טבעיים בלבד, כאלו שהוכחו כיעילים לטיפול בטחורים.

״תכונות המוצר אכן תואמות למפורסם. משתמשת חודשים ואכן יש רגיעה, זאת לאחר שימוש באין ספור משחות״, מספרת בתיה, משתמשת מרוצה במוצר. כמוה, גם הניסיון של משתמשים אחרים עם פיילפיקס מתואר על ידם בהרבה מהמקרים כחוויה מתקנת אחרי ניסיונות רבים של טיפולים שלא צלחו והותירו אותם כואבים, מתוסכלים ומיואשים. 

סבון פיילווש מסייע בהקלה מהירה בתסמינים

להשלמת הטיפול וקבלת תוצאה מהירה ומספקת, מומלץ להשתמש יחד עם משחת פיילפיקס בסבון פיילווש, סבון אנטי-דלקתי לפי הטבעת המעניק הקלה מידית באמצעות סיוע בכיווץ כלי הדם, הורדת נפיחות ועצירת דימומים. 

כמו המשחה, גם הסבון עשוי רכיבים טבעיים בלבד ומאושר לשימוש ע״י משרד הבריאות. משתמשים שבחרו בטיפול משולב של משחה וסבון דיווחו על הקלה מידית ומשמעותית כבר מהיום הראשון לשימוש, כאשר תוך זמן קצר נעלמו הטחורים לגמרי. ״במילה: מדהים! אני סובלת מכל התופעות האפשריות של טחורים במידה כזו או אחרת במשך 30 שנה! וניסיתי בדרך משחות וטיפולים שונים. זו הפעם הראשונה שזכיתי להקלה מהירה ומלאה כל כך״, מתארת עדי, לקוחה מרוצה. 

התכונות האנטי- דלקתיות של הרכיבים הטבעיים

פיילפיקס מכיל חומרים טבעיים כגון חומצות, שמנים וצמחים, בעלי סגולות רפואיות המעניקות הקלה ורגיעה מאי הנוחות באזור פי הטבעת. שמן שקדים הוא אנטי דלקתי ומסייע בהקלה על  כאב, צריבה, גירוד ודלקת בפי הטבעת. זרעי ארניקה מפחיתים נפיחות וכאב, שמן הקלנדולה מסייע במיתון הסימפטומים וחמאת השיאה רוויה בויטמינים E ו- A הנלחמים בדלקת ומפחיתים יובש באזור.

הקמומיל מרגיע את העור, שמן הלבנדר מוריד נפיחות ומזרז את הריפוי והאלוורה מציעה הקלה בגירוי ותחושת הכאב. תמצית הרימונים נמצאה במחקרים כבעלת השפעה אנטי-דלקתית ושמן האובליפיחה נמצא יעיל בטיפול במחלות רבות, ביניהן טחורים. בשימוש קבוע, הוא מסייע בעצירת הדימומים וריפוי טחורים חיצוניים, פנימיים ופיסורה. יחד, פועלים הרכיבים בצורה עניינית וממוקדת לטיפול בתסמיני הטחורים והתוצאות עליהן מדווחים המשתמשים מדברות בעד עצמן: ״איזה נושא לא נוח לדבר עליו, אבל באמת, זה הציל אותי. זה היה המוצר היחיד שהביא כמעט הקלה מיידית והקל על הכאב ועזר לי לשרוד את השבוע הזה של גירוד וכאבים. מציל חיים אמיתי״, סיפר דויד, שהשתמש לאחרונה בתכשיר.

גלעד, שסבל מטחורים במשך תקופה ארוכה וניסה תכשירים רבים לאורך השנים, מספר על השימוש במוצר: ״הייתי סקפטי אבל בשבילי, זה קרם פלאים! אני אמשיך לקנות כדי לטפל בטחורים, זה פשוט עובד! הייתי קורבן טחורים במשך שנים רבות. הכאב היה בלתי נסבל לחלוטין! ניסיתי כל תכשיר מהמדף עם נוסחאות הכי חזקות. שום דבר לא עבד. חששתי מהגרוע ביותר, נבהלתי והתחלתי לחפש באינטרנט טיפול לטחורים חיצוניים. מצאתי את קרם פיילפיקס. בתחילה הנחתי שזה כמו משחות אחרות, אבל המשכתי לקרוא ולחפש ביקורות. ללא ציפיות, השתמשתי בו במשך 3 פעמים ביום במשך שבוע והטחורים החיצוניים שהיו לי נעלמו! זה הקרם היחיד שאני אמשיך לקנות כדי לטפל בטחורים, זה פשוט עובד!״

למעלה מ-30 אלף משתמשים מרוצים מדווחים על תוצאה מידית!

ללא תופעות לוואי | ללא סטרואידים | רכיבים טבעיים בלבד

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

×
×

עגלת קניות

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27643690/

https://pharmactive.eu/wp-content/uploads/2021/04/ABG10-AB0421_EN-Pharmactive-Biotech-Products.pdf

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9872808/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9874341/

  לשיחה עם מומחה Wellness

  הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: "הנרשם") במסגרת מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של חברת דובי טרייד בע"מ (להלן: "החברה")

  לשיחה עם מומחה Wellness

  הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: "הנרשם") במסגרת מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של חברת דובי טרייד בע"מ (להלן: "החברה")

  לטפל בטחורים עם משחה טובה בעולם

   אנחנו זמינים גם בטלפון בימים א-ה בין השעות 9:00-19:00

   צור קשר

   קבל מהמומחים שלנו עזרה בחינם! טיפול מהיר ויעיל, דרכים להתמודדות עם טחורים ומידע נוסף.

    הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: "הנרשם") במסגרת מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של חברת דובי טרייד בע"מ (להלן: "החברה")

    50 ש"ח הנחה

    לקניית משחת PILEFIXX לפתרון מהיר לבעיות באזור פי הטבעת

    הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: "הנרשם") במסגרת מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של חברת אשלי פררה דובי קר (להלן: "החברה")